سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - February 20 2018
کانال اطلاع‌رسانی
کد خبر: ۱۰۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹
توسط موسسه حسابرسی مفید راهبر انجام شد؛
موسسه حسابرسی مفید راهبر از تلاش روابط عمومی بنیاد مستضعفان در برگزاری همایش «ارتقای ارزش آفرینی نهادها در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» تقدیر کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی بنیاد مستضعفان، موسسه حسابرسی مفید راهبر از تلاش روابط عمومی بنیاد مستضعفان در برگزاری همایش «ارتقای ارزش آفرینی نهادها در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» تقدیر کرد.


بنابراین گزارش  در همایش مذکور  تنی چند از مدیران بنیاد مستضعفان تجربیات علمی خود در راستای محرومیت‌زدایی و طرح‌های اقتصاد مقاومتی را در قالب مقالات و کارگاه‌هایی برای حاضرین در همایش ارائه کردند. توسعه دامپروری بنیاد مستضعفان، نقش هلدینگ‌ها در ایجاد هم افزایی و پرورش ماهی در قفس از جمله مقالات ارائه شده بود که با استقبال حاضرین روبرو شد. 

همچنین در حاشیه همایش ارتقای ارزش آفرینی نهادها در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان در حوزه اقتصاد مقاومتی در محل مجتمع فرهنگی - هنری آدینه برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد دستاوردهای خود در حوزه محرومیت زدایی و توانمدسازی مناطق محروم را در معرض بازدید و ارزیابی عموم قرار دادند و دستاوردهای بنیاد در این حوزه مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت. 
نام:
ایمیل:
* نظر: